Aktualności

Z wizytą w Małopolsce...

lip 16, 2013

W dniach 12-13 lipca 2013r. grupa przedsiębiorców i osób zainteresowanych założeniem działalności gospodarczej z terenu województwa świętokrzyskiego i mazowieckiego wzięła udział w dwudniowej wizycie studialnej na terenie Małopolski.

Głównym celem tej wizyty była wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami projektu, jak również skorzystanie z wiedzy i doświadczenia osób prowadzących podobną działalność na terenie województwa małopolskiego.

Podczas wizyty mieliśmy możliwość zapoznania się m.in. z ofertą turystyczną tego regionu, odwiedzić sklepiki z lokalnymi produktami ale przede wszystkim spotkać ciekawych ludzi - rękodzielników, pasjonatów, osoby które realizują się zawodowo a jednocześnie działają na rzecz swojego miejsca zamieszania/regionu.

Gościliśmy m.in w Beskidzkim Centrum Zabawki Drewnianej, firmie "Zabielanka" - produkującej wyroby z drewna, u lokalnego producenta szachów (w tym również szachów dla trzech graczy), Ośrodku Jazdy Konnej "BÓR" w Toporzysku.

Ponadto mieliśmy możliwość spotkania się z Panią Renatą Bukowską - Prezes LGD "Gościniec 4 Żywiołów", która zaprezentowała nam ofertę Ekomuzeum Lanckorona, program "Babiniec" oraz lokalne produkty.

Osoby chętne mogły przejść Questem po najciekawszych zakątkach Lanckorony z wykorzystaniem wersji papierowej i aplikacji mobilnej na smartfonie.

 Chcielibyśmy w tym miejscu serdecznie podziękować organizatorom naszego wyjazdu za tak miłe przyjęcie naszej grupy.
Poniżej krótka fotorelacja z naszego wyjazdu: